webshopcentral

Karrier

Amennyiben van tapasztalatod szoftverfejlesztőként, és szeretnél a egyedi fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • Sitebuild készítés előre elkészített design alapján
  • Részvétel a teljes implementációs folyamatban a tervezéstől az élesítésig
  • Integráció saját fejlesztésű REST API-val
  • Agilis csapatban való munkavégzés

Az állás betöltéséhez szükséges készségek

  • Minimum 1-2 év programozási ismeretek terén szerzett tapasztalat
  • HTML és CSS ismerete
  • Javascript vagy Typescript ismerete
  • Valamely verziókezelő ismerete
  • Legalább egy Javascript keretrendszer átfogóbb ismerete (angular, vue, react)
  • Légy precíz, lelkes és lelkiismeretes
  • Jártasság REST API integrálásában
  • Komponens szemlélet, újrafelhasználhatóság
  • Docker ismerete

Amit nyújtunk

  • 8 órás, bejelentett munka
  • Változatos projektekben való részvétel, fejlődési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség (képzési program)
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés, dinamikusan növekvő fizetési és juttatási csomag

Feladatok

  • ASP.NET Core alapú REST API fejlesztés
  • Komplex business domain megértése és fejlesztése
  • Architektúra és adatbázis séma tervezés
  • 3rd-party komponensek / API – k integrálása
  • Tesztelési folyamatban való részvétel, automatikus tesztek írása
  • Az ügyféligények innovatív ötletekkel való támogatása, megoldási javaslatok készítése és tesztelése
  • Folyamatábrák megtervezése és elkészítése
  • Dokumentáció készítése

  • Programozási ismeretek minimum 1-2 év tapasztalat
  • .NET keretrendszer ismerete
  • Webes fejlesztői ismeretek
  • Adatbáziskezelő, SQL ismeretek
  • Entity Framework ismerete
  • ASP.NET / ASP.NET Core tapasztalat
  • Angular, TypeScript programozási tapasztalatok
  • Verziókezelők (Git) ismerete

  • Lendületes csapat, jó közösség
  • Szakmai fejlődési lehetőség (céges képzési program)
  • Rugalmas munkaidő, home office
  • Részvételi lehetőség, startup projektekben, hazai és nemzetközi nagyvállalatok kiemelt projektjeiben
  • Utazási lehetőség, időszakos külföldi munkavégzés lehetősége (1-6 hónap külföldön)

Feladatok

  • Partnerek üzleti igényeinek felmérése, megértése és kommunikálása a fejlesztők irányába
  • Üzleti specifikációk készítése
  • Tesztelési folyamatban való részvétel, szervezői tesztek elvégzése
  • Verzióváltási próbák és éles verzióváltások tervezése, kommunikációja, az átállás koordinációjaés dokumentálása
  • Informatikai projektekhez kapcsolódó korábbi tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Ügyfélközpontú és rendszerszemléletű gondolkodásmód, fejlett problémamegoldó képesség
  • Gyors tanulási képesség, megbízhatóság és felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás, nyitottság az új feladatokra
  • Tapasztalat agilis, vízesés vagy inkrementális módszertanokkal készülő projektekben
  • Kreatív, megoldás-orientált, csapatjátékos személyiség

  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás
  • Jó hangulatú munkahely, munkavállalóközpontú vezetőség